ubraniaizabawki.pl

zabawki carrefour

zabawki carrefour

Wkłady Cricut – najpopularniejszy i najwyżej oceniane Cricut Kasety

Czerwcu i lipcu 2010 roku widzieliśmy wiele kaset nowo wydany Cricut ‚lite’ wejść do pierwszej 10 oferty i przewiduje się, że kolejne wersje „Lite” wejdzie do tabeli w najbliższych miesiącach, a ich popularność nadal.

Więc, najnowsza lista 10 najlepszych bieżących najpopularniejszych i najwyżej ocenianych Wkłady Cricut jak głosowali przez rzeczywistych klientów, w odwrotnej kolejności, to:

http://gitaryiperkusje.pl

10 – Slumber Party Lite

Nowa pozycja z zakresu Cricut Lite wkładów. Wkład ten, jak sama nazwa sugeruje, jest tematycznie wokół historii popularnej pidżama party. Zdjęcia są naprawdę koncentruje się dziewczynami i są miękkie i przyjemne. Wkład zawiera 50 obrazów i tytuły i ma jednowarstwowe twórczą funkcję. Obrazy http://danqa.pl wahają się od wielu dziewcząt spać elementów odzieży, telewizory, telefony komórkowe, babeczki, kapelusze partii, a serca makijażu przedmiotów.

9 – Przysmaki Sweat

zabawki carrefour

Jest to nadal ulubionym i wydaje się jeszcze bardziej w miesiącach letnich. Kaseta ma określony strony tematu i jest idealnym miejscem na urodziny, specjalne okazje lub po prostu wszelkiego rodzaju uroczystości. Obrazy zawierają torty, świece, lody, zwrotów i numery urodzinowych itp Sześć kreatywne funkcje zostały uwzględnione w niniejszym Cricut kasety.

8 – Serenade Solutions

Ten Cricut kasety nadal regularnie kupowane i wysoko oceniany. Pełen ponad 50 tematycznych obrazów przyrody, ten nabój naprawdę zapewnić długoterminową wartość dla pieniędzy. Najciekawsze obrazy to klatki dla ptaków, drzew, motyle, chmury i ptaki. Jest to świetny wybór dla każdego sezonu, a dla całego szeregu projektów, w tym albumy, kartki, pudełka i ramki. Kaseta pochodzi z efektów warstw i cienia.

7 – Chore Chart Lite

Kolejny nowy wpis z nowo wydany zakresie Lite Cricut naboje.
Artykuł dzięki: