ubraniaizabawki.pl

zabawki czestochowa

zabawki czestochowa

Wyścigi psów Porady – Secrets utwór, który wybrać zwycięzców

W moim lokalnym torze chartów, zwykle siedzą tuż przy linii mety, więc mogę zobaczyć na własne oczy, czy moje psy wygra czy nie. Pewnego dnia w ostatnim tygodniu, mężczyzna usiadł obok mnie i zaczął mi powiedzieć wszystko o torze Przyjeżdżam do dziesięcioleci.

Początkowo byłem gotów się nudzić i myśli o przeprowadzce, abym mógł przejść nad moim programie jeszcze raz w spokoju. Ale jak człowiek poszedł dalej, zdałem sobie sprawę, że przejście byłoby wielkim błędem. Zamiast otworze, mój nowy przyjaciel był darem. Oto co mi powiedział.

Powiedział, że zauważył, którą przez lata, że ??tor się zmienił. Gdy zaczął chodzić w latach 70-tych, wyłączniki i psy prędkości wygrał prawie każdy wyścig. Stopniowo jednak, być może ze względu na zmiany na powierzchnię i utrzymania torów, wyłączniki zaczął się wydostać tak samo dobrze, ale znikną w odcinku.

Closers zaczął wygrywać i nadal robił, co było dlaczego szukał dobra bliżej w wyścigu z kilku wyłączników. Powiedział, że zrobił mu pieniądze, wiedząc, że i wiedział, że inne rzeczy też. Na przykład, powiedział mi, że pewna hodowla hodowla miała kaszel i dlatego ich psy nie robiły, a także zgodnie z oczekiwaniami.

zabawki czestochowa

Interesowało mnie to usłyszeć, bo jeden z psów, hodowla została krążyły w moim programie i miałem zamiar grać w pudełku quiniela z dwoma innymi psami. Potem powiedział mi o ostatnich środkach cięcia budżetowe, że tor był umieszczone w.

Powiedział, że wolna gospodarka zmniejszenie obecności i zakładów, więc właściciele toru były coraz chintzy. Koniec z darmową kawę seniorów. Nie więcej pół ceny hot dogi w piątek. I nie zauważyłem, że kubki kawy dostał mniejszy i porcje z frytkami i krążkami cebuli skurczył też?

Zauważyłem, że wydawało się, że porcje były mniejsze, ale umieścić go w dół do mojego kiepska pamięć i starzeje i myśli, że wszystko było lepsze w starych, dobrych czasach. Cóż, powiedział o wiele więcej o trenerów, które były cięcia narożników z taniej żywności i które psy były prawdopodobne, aby wygrać i dlaczego tego dnia.

Siedzę w pobliżu tego człowieka szansę dostaję teraz i wspólną kilka wskazówek upośledza z nim. Myślę, że to sprawiedliwe. Po tym wszystkim, powiedział mi wystarczająco dużo o tym torze, aby pomóc mi uderzyć sporo więcej zakładów niż bym inaczej.

Następnym razem jesteś na torze i ktoś zaczyna mówić do ciebie, pomyśl dwa razy zanim odejście lub je ignorować. To prawda, że ??mogą one być tylko ktoś, kto lubi rozmawiać. Ale jeśli masz szczęście, będą mogły być ktoś, kto rzeczywiście ma coś do powiedzenia, które można wykorzystać do zarabiania pieniędzy.

Artykuł dzięki: