ubraniaizabawki.pl

zabawki bydgoszcz

zabawki bydgoszcz

Tyłeczek – Ćwiczenia dla firmy Butt

Tyłeczek … chcesz? Zamierzam dać ci 2 jest łatwy ćwiczenia dla firmy tyłek.

Tyłeczek ćwiczenie # 1: Głębokie Przysiady

Jest to prawdopodobnie najlepszy tyłek ćwiczenia można zrobić.

Ponieważ gluteus maximus jest największym i najbardziej powierzchowne z 3 mięśni tyłek … i stanowi największą część kształtu i wyglądu tyłek …. squat jest doskonałym ćwiczeniem do budowania niedopałek ponieważ cele największy mięśni bazowy (gluteus Maximus).

Teraz, jeśli martwisz się o coraz większe uda, starając się uzyskać napięty tyłek w dżinsy wyglądają, to nie chce popełnić błędu robi płytkie squat. Co trzeba zrobić głęboki przysiad.

Stojak z nogami o hip-szerokość barków. Teraz przykucnij utrzymując plecy proste i abs w. Przykucnij tak aby zejść poniżej górnej nogi równolegle do ziemi. Im głębiej idziesz, tym bardziej, że cele swój tyłek.

Więc squat swój tyłek w dół tak blisko ziemi jak to możliwe. Jest to trudniejsze do zrobienia, ale bardzo warta dodatkowego wysiłku.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy wykonać 5-8 zestawów 8-15 powtórzeń. Odpoczywać 1 minuty między seriami.

Tyłeczek ćwiczenia # 2: Krok Ups

Aby to zrobić, wystarczy umieścić 1 stopę na platformie lub ławce i przeforsować pięty na peron. Kluczem do tego jest stosowanie platformę, która jest wystarczająco wysoka. Można użyć hantle i trzymać je w swoje ręce, jak to zrobić, lub użyć sztangę i umieścić go na Twoich barkach.

Pamiętaj, aby skupić całą swoją masę na nodze, który wzmaga. Idealnie, zrób 4 zestawy po 10 powtórzeń z każdej nogi.

Oba ćwiczenia połączone zajmie Ci około 15 minut. Sporządzono 2-3 razy w tygodniu, wkrótce mają dość napięty tyłek w dżinsy.

Więc pójdziesz. Dla kolbą Jessica Alba, prawie wszystko, co trzeba zrobić, to powyższe ćwiczenia 2. W ciągu 3-5 tygodni, będziesz miał napięty tyłek … a przynajmniej będziesz miał tyłek, który jest o wiele bardziej miękkie niż jest dzisiaj.

Jennifer Jolan jest popularnym odchudzania konsultant i autor najlepiej sprzedających „Ostateczny Dieta Guide” ebook. Ona pomogła ponad 3700 kobiet z jej intensywnego 1 na 1 email coachingu. Kliknij http://www.weightlossguide4women.com do bezpłatnego raportu 19-stronicowy „Jak Spinning w kółko Like a 4-letnie dziecko będzie rakieta swoje Weight Loss Success”. Dziwne, ale prawdziwe!

Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem mi napisać kolumnę dla gości swojej publikacji z wykorzystaniem ekskluzywnych materiałów dla słuchaczy, proszę o kontakt na podany powyżej stronie internetowej.

Artykuł dzięki: