ubraniaizabawki.pl

zabawki czarno biale

zabawki czarno biale

Wkład ten ma na celu projektowanie i wykonywanie tych kiedykolwiek ważne tablice dla członków rodziny, aby nagrać swoje zajęcie dalej. Ten szczególny kaseta wydaje się być jeszcze bardziej popularne w miesiącach letnich, jak to naprawdę jest jednym z kilku kaset, które są idealnym wyborem dla zaangażowania i podejmowania przedmiotów ze swoimi młodszymi dziećmi. W 50 obrazów i tytuły mogą być przekładane, a zdjęcia są naprawdę zabawne i proste w konstrukcji.

6 – Dziedzictwo

Ponownie, wieloletnia ulubiony Cricut kasety zawierającej starych czcionek świata i obrazy, takie jak koń i wózki, wanny, budynki i ludzi figur, żeby wymienić tylko kilka. Sześć efekty twórcze są dołączone do tego naboju dokonania niepowtarzalne kreacje łatwiejsze.

5 – George i Kształty podstawowe

Dla wielu, że nie dostał tę kasetę dołączonego ich maszyny Cricut, to naprawdę daje podstawową kolekcję czcionek i podstawowych kształtów, takich jak kwadraty, koła i mówić pęcherzyki, aby stale używać na wszystkich swoich projektach. Zawarte są także sześć różnych efektów twórczych. Ten Cricut kasety to „must have” w niczyjej Cricut przybornika.

4 – Meow Lite

Jest to najwyższa pozycja kaseta Lite do tego top 10 listy i nie bez powodu. Co ciekawe, nigdy nie było kota motywem kasety, co jest dziwne, biorąc pod uwagę, ile razy jedna została poproszona a ilu miłośników kotów istnieją tam. Kaseta Meow Lite jest odpowiedzią na długo czekać i naprawdę robi świetną robotę w dostarczaniu szeroki wybór 50 różnych kotów i kotów powiązanych obrazów i tytuł do wyboru. Styl kasety jest szczególnie odpowiednie do tematu i daje zabawowy wrażenie. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika kotów lub entuzjastów.

3 – Snow Friends Sezonowe

Ten szczególny Cricut kasety zawsze gdzieś w top 10 listy, ale jest to trochę dziwne, że tyle duże zapotrzebowanie na tego sezonowego kasety utrzymuje go w pozycji numer trzy w miesiącach letnich, przejdź figurę.
Artykuł dzięki: