ubraniaizabawki.pl

zabawki dla rocznego dziecka

zabawki dla rocznego dziecka

Dlaczego diety nigdy nie Pracuj

W pierwszym miesiącu diety waga tracisz jest głównie z wody i masę mięśni. Jak tylko zgasnąć diety, te są zastępowane więcej tłuszczu! Ponadto, prawie nikt nie może trzymać się diety, ponieważ jest tak nie w porządku ze znanych wzorców żywieniowych danej osoby. Sam akt diety zarówno obniża przetwarzanie metaboliczne i zwiększa głodu. Nic więc dziwnego, że trzy lata po przejściu na dietę, ponad 95% z nich umieścić z powrotem na tę wagę lub nawet cięższe!

Niemniej jednak nie ma wątpliwości, że mamy poważne problemy z nadwagą. W Australii ostatni Narodowy Nutrition Survey pokazały, że mamy 45% kobiet i 65% mężczyzn z nadwagą. W ciągu ostatnich 20 lat nasz wskaźnik otyłości podwoiła się do 17% mężczyzn i 19% kobiet. Według National Health Papier Medical Research Council „Działając w Australii Waga” nasze dzieci są 2-3 razy bardziej narażone na otyłość, a ich ceny również podwoiła się od 1980 roku.

Koszty nadwagi są ogromne: ponad 700 milionów $ dolarów z budżetu państwa, a ponad milion $ 500 spędziłem uczestniczy diety lub odchudzania klinik. Nasze szpitale są zatkane z ludźmi, którzy mają choroby, które są konsekwencją nadwagi: choroby serca, zaburzenia metaboliczne, cukrzyca, choroby zwyrodnieniowej stawów, obrzęki, choroby pęcherzyka żółciowego, raka endometrium, choroby dróg żółciowych i problemy z oddychaniem. Koszt utraty życia jest jeszcze gorzej. Każdego roku w Australii tracimy wiele tysięcy ludzi na skutki nadwagi. Mamy też stracić tysiące młodych kobiet każdego roku umiera na diecie chorób takich jak anoreksja i bulimia.

Więc nie tylko diety nie działają, że to niebezpieczne, i nie możemy już sobie pozwolić na tolerowanie kultury diety.

Poniżej znajduje się lista problemów zdrowotnych spowodowanych dietą, z których wszystkie są dokładnie poparte badaniami światowego konsensusu:

Artykuł dzięki: