ubraniaizabawki.pl

zabawki barbie

zabawki barbie

Powiększanie piersi Podniesienie piersi – wiedzieć więcej na temat procedur

Wiele kobiet decyduje się na procedurę podnoszenia piersi, zwany także Mastopeksja, wykonywaną bo zaczęły mieć nadmiernego droopiness. Termin medyczny dla droop jest opadanie powiek. Pewna ilość opadanie jest uważane za normalne, ale nadmierne opadanie powiek jest oceniane w kategoriach, które wahają się od moll umiarkowanym do ciężkiego. Są cztery różne sposoby wind piersi, które mogą być realizowane, aby poprawić opadanie, a każda z nich ma unikalny nacięcia.

Cztery rodzaje nazywane są:

Crescent Mastopeksja:

Zwany także windę półksiężyca. Nacięcie w tej operacji jest w połowie okręgu wokół górnej powierzchni brodawki i otoczki. Ta metoda będzie najlepsza dla tych przypadkach, w których wymagane jest jedynie minimalne dokręcanie.

zabawki barbie

Koncentryczne Mastopeksja:

Procedurę tę określa się również jako wyciąg pączka. Nacięcie jest pełny okrąg wokół brodawki i otoczki, podobnie kształcie pączka. To byłoby właściwe, ponieważ następnego progresji po sierpa i będzie oferować nieco więcej.

Lifting pionie:

Cięcie tego typu jest pionowa linia nacięcia poniżej kołowym, który otacza brodawkę. Nazywana jest także winda lizak ponieważ linia i okrąg wyglądają trochę jak lizak. Daje to jeszcze większe zaostrzenie niż koncentryczna.

zabawki barbie

Formalna Mastopeksja:

Technika ta nazywana jest także winda kotwiczna, jak nacięcie wydaje się przypominać kotwicę. Jest to podobne do pionowej Mastopeksja tym wyjątkiem, że nie ma dodatkowego nacięcia w fałd skóry poniżej tkanki piersi. Metoda ta służy do najcięższych przypadkach opadanie powieki.

Pacjent, który stracił pełnię w piersiach, jak również jest saggy, często decydują się mieć powiększania wykonywane w tym samym czasie. Powiększanie powoduje chirurga wstawianie implantów wypełniona solą fizjologiczną lub roztworu silikonu w celu przedstawienia pełniejszego wygląd. Implanty mogą być umieszczone albo za mięśnia lub przed nim.

Różne formy wyciągów piersi są wykonywane w trybie ambulatoryjnym pod każdym znieczuleniu ogólnym lub miejscowym znieczuleniu z sedacji. Operacja trwa około dwóch do trzech godzin do wykonania. Nie będzie obrzęk, zasinienie, a niektóre ból, który wszyscy ustępują w ciągu kilku tygodni. To trwa około sześciu miesięcy, aby mieć w pełni uzdrowiony wynik. Blizny znikną się znacznie w ciągu pierwszych kilku lat.

Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem którykolwiek z http://dancesport.pl tych zabiegów wykonywanych, umówić się z renomowanego chirurga plastycznego, aby dowiedzieć się najlepszy wariant dla swojego ciała.

Artykuł dzięki: http://www.gckgreboszow.pl